Nejnovější recenze ze sekce Noční vidění

Ověřený zákazník Termovize Pixfra Jiri

Hikmicro Falcon FQ35

Ověřený zákazník Wildgear Václavek

Přidáno: 18. dubna 2024

Zakoupeno v Wildgear

• Základní zoom 1,8 vynikající na česání, výborná rozpoznatelnost i na větší vzdálenost, při použití většího přiblížení se dá doostřit a rozpoznat zvěř, lepší rozlišení je znát, Otočná krytka čočky, jednoduché a rychlé ovládání, červená dioda zapnutí při pohotovostním režimu, 2x externí baterie, výdrž baterie 5 hod +- dle využití přístroje. Výborná nabíječka, odolné přenosné pouzdro, Tato termo u mě splnila očekávání, doporučuji. Za ty peníze, super produkt.

Zatím nic.

Malý displej.

Ověřený zákazník EVOLVEO Ověřený zákazník

Přidáno: 11. dubna 2024

Zakoupeno v EVOLVEO

Noční vidění není mockvalitní ani na vzdálenost 5 metrů.

Hikmicro Habrok HQ35LN

Hikmicro Habrok HQ35LN

Ověřený zákazník ŠUBRT Lad

Přidáno: 29. března 2024

Zakoupeno v ŠUBRT

V současné době ideální kombinace termovize a noktovizoru pro lovecké potřeby

Hikmicro Falcon FH25

Hikmicro Falcon FH25

Ověřený zákazník PánLesa.cz Petr

Přidáno: 20. března 2024

Zakoupeno v PánLesa.cz

Nemám možnost porovnat s jinou termovizí, nicméně rozlišení a citlivost je ohromující. V noci jsou vidět na domech s břízolitem jednotlivé cihly a u zateplených spoje mezi deskami a terčíky. Srnku lze rozpoznat na 500m, zajíce na 200.
Kvalita provedení je vysoká, součástí jsou dvě baterie včetně nabíječky, připojení USB C. Navíc neoprenový futrál jen pro termovizi, pro případ, že nechcete nosit kompletní kufr s příslušenstvím. Přístroj umí pořizovat fotky i videa, lze se přes Wi-Fi připojit na mobilní telefon, kterým pomocí aplikace můžete sledovat živý náhled, stahovat uložené záznamy, provádět nastavení a update, což jsem hned s úspěchem provedl. I přes vyšší cenu se jedná o velmi kvalitní přístroj.
Ještě plánuji testovat v noci v lese, už se na to těším.

Pard TA32 25mm

Pard TA32 25mm

Přidáno: 14. března 2024

(naposledy upraveno 14. března 2024)

Zakoupeno v Tenolix.cz

Výborný poměr výkon cena. Dobře to kouká v lese i na poli. Za mě super. Vůbec mi nechybí dálkoměr. Ovládání za chvilku se stane intuitivní, jen bych ovládací tlačítka trochu vyzvedl, jsou trochu utopená v těle přístroje. Baterka vydrží cca 5 hodin , ale to je tím, že mám novou hračku.

Pard TA32 35mm

Pard TA32 35mm

Přidáno: 6. března 2024

• Malý, ale výkonný
InfiRay E3 Max v3

InfiRay E3 Max v3

PumaKnives PumaKnives

Přidáno: 5. března 2024

• parádní koukání za dobrý peníze

jsem spokojen a hlavně intuitivní ovládání

TenoSight Mono NV-50

Přidáno: 2. února 2024

• Obraz
  • Veľkosť / hmotnosť
  • Diaľkomer

Výborný, odporučil som známemu, ktorý ho kúpil tiež.
Veľké optické zväčšenie ktoré mne vyhovuje ale niekomu nemusí.

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

OXE DV39

Ověřený zákazník Alza.cz Lucie

Přidáno: 26. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Tento produkt jsem vybrala pro vnoučka, vášnivého rybáře a pozorovatele přírody.
  • K nákupu jsem vybrala obchod Alza, kde po mém dotazu na produkt, jsem dostala pro mne velmi dobré seznámení se s výrobkem a jeho funkcí. Moc děkuji.
Hikmicro Condor CQ50L

Emos P3318

Emos P3318

Ověřený zákazník HTS obchod Sylva

Přidáno: 22. ledna 2024

(naposledy upraveno 22. ledna 2024)

Zakoupeno v HTS obchod

Osvětlení má příjemné teplé světlo, velká výhoda je čidlo, které reaguje na intenzitu okolního světla a super je pohybové čidlo, takže osvětlení je v provozu jen když se člověk přiblíží na ca 3 metry a je šero. Tím nesvítí celou noc zbytečně. Máme ho na chodbě, takže v noci úplně stačí při cestě na WC. Svítí po dobu 90 sec, což je možná zbytečně dlouho a také zapíná, když je ještě celkem dobře vidět. Ale jinak je super, protože málo žere.

Scope NV30

Scope NV30

Ověřený zákazník goodgoods.cz Vlado

Přidáno: 8. ledna 2024

Zakoupeno v goodgoods.cz

Chýba jemné podsvietenie ovl. tlačidiel, resp. chýba akékoľvek podsvietenie ovl. tlačidiel. Vzhľadom na to, že displej je pomerne jasný aj v najnižšej úrovni jasu, nedajú sa tlačidla ovládať inak, ako po hmate... . To nie je celkom dobré, ale je to aj moja chyba mal som na to myslieť..., a všimnúť si nedostatok tohto typu produktu. Naopak je tam power zelené svetielko..., ktoré dokonale dooslepí v určitom uhle, to čo už by display "nedal"ale..., znova..., ...vzhľadom k cene budiš..., veď každý potrebuje z niečoho žiť. Treba rátať aj s primeranou kvalitou obrazu..., najnovší Pard je niekde "inde"... . No na zachytenie záškodníka , a výtržníka prevracajúceho úľe, a prevádzajúceho iné schválnosti už dlhú dobu..., a kradnúceho stavebný materiál z pozemku to stačiť bude. Video záznam som totiž ešte neskúšal..., no i tak dokúpim asi ešte jednu fotopascu. Problém fotopascí je s dosvitom a vzdielenosťou- senzory pre spustenie nahrávania, a taktiež zorný uhol, i výdrž baterií, keď ich "vychrstá" za jeden deň každý komár či moľa..., a vo chvíli "ataku" si zlodej robí čo chce..., čo z toho..., že ho vidíte na vlastnē oči utekať... . Nejako som sa rozpísal...tak končím..., končím recenziu s tým, že mne aj tento nenáročný produkt bude stačiť na to, na čo ho ja potrebujem...a určite bude dobrou nenáročnou voľbou aj pre nejakých skromných poľovníkov. Za mňa - včelára fajn...

Emos P3319

Emos P3319

Ověřený zákazník HTS obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2023

(naposledy upraveno 7. prosince 2023)

Zakoupeno v HTS obchod

funguje super

Pard TA32 LRF 25mm

Pard TA32 LRF 25mm

Ověřený zákazník Tenolix.cz Jirka K

Přidáno: 30. listopadu 2023

Zakoupeno v Tenolix.cz

• Super výkon za super cenu

Zobrazuji 1 - 20 ze 240 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...12